background

Blog

Web Sitenizi Geliştirmeye Yardımcı Olacak Sosyal Medya Araçları

Sosyal medya, insanların yenilikçi içerikle etkileşim kurmasına, paylaşmasına ve geliştirmesine olanak tanıyan yaratıcı bir platformdur. Aynı zamanda işletmelerin ürün ya da hizmet pazarlaması yapması için kullanabileceği en hızlı, ücretsiz ve etkili bir yöntemdir. Web tabanlı Vkontakte, Tiktok, Snapchat, Facebook, Pinterest, Youtube, İnstagram, Linkedin ve Twitter gibi sosyal medya platformlarını kullanarak markanızın pazarlama stratejilerini geliştirebilirsiniz.

İşletmenizi veya markanızı pazarlamanın önemli bir parçası haline gelen sosyal medya platformlarını oluşturmanıza ve yönetmenize yardımcı online kaynaklarla işinizi çok daha kolay hale getirebilirsiniz. İster içeriğinizi 2 hafta için planlamak, ister gelecek trendleri izlemek istiyor olun, işte web sitenizi bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olacak en popüler sosyal medya araçları!

Planlama Yapmanıza Yardımcı Olan Araçlar

  • Hootsuite: Tüm sosyal medyanızı tek bir platformdan yönetmeniz için araçlar sunan Hootsuite zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Tüm içeriğinizin tam tarih ve saate göre önceden yayınlanmasını bu araç aracılığıyla planlayabilirsiniz. Hootsuite; girişimciler, küçük ekipler ve küçük işletmeler için aynı anda birden çok sosyal platformu yönetmeye yardımcı olacak çeşitli plan seçenekleri sunar.
  • Buffer: Hedef kitlenizi büyütmenize ve içeriğinizi yayınlamanıza yardımcı olacak basit bir sosyal medya aracı istiyorsanız, Buffer tam size göre! Sosyal kampanyalarınızı planlamanıza ve programlamanıza destek olan Buffer, içeriğinizin performansını derinlemesine analizlerle ölçmenize olanak tanır.
  • CoSchedule: İster bir blog yazarı ister pazarlama ekibi olun, CoSchedule, içeriğinizi düzenlemenize ve yayınlamanıza destek olmak için WordPress ile entegre yerleşik bir takvime sahiptir. Gönderileri toplu olarak planlamanıza, sosyal programınızı otomatikleştirmenize ve tüm pazarlama içeriğinizi yönetmenize yardımcı olması için takvimlerini kullanabilirsiniz.
  • SproutSocial: Sosyal platformlarını geliştirmek isteyen işletmeler için ideal bir seçenek olan SproutSocial; müşteri hizmetleri, sosyal yönetim, çalışan savunuculuğu ve veri zekâsı yoluyla sosyal medyadaki varlığınızı arttırmaya yönelik çeşitli araçlar sağlar. Bu platformu benzersiz kılan şey, aynı zamanda sektör trendleri, rekabetçi iç görüler ve tüketici duyarlılığını anlama yoluyla marka sağlığınızı iyileştirmeye yardımcı olabilecek sosyal dinleme araçlarına sahip olmasıdır.
  • Iconosquare: Sosyal medyadaki varlığınızı büyütmenize yardımcı olmak için güçlü bir analiz yöntemi sunan Iconocquare; platformları, sosyal medyayı nasıl kullanacağınızı daha iyi anlamanıza yardımcı olmak için tasarlanmış çeşitli kurslar, e-kitaplar, araçlar ve kaynaklar içerir.